3 ciekawe szkolenia dla twoich pracowników, które wspomogą ich rozwój

nowe technologie w edukacji dorosłych

Doskonalenie kadry w polskich przedsiębiorstwach państwowych, jak i prywatnych to klucz do zapewnienia rozwoju pracowników i większej konkurencyjności. Podnoszenie kompetencji i kwalifikacji pracowników ma same zalety, dlatego warto inwestować w rozwój kadry pracowniczej.

Jakie szkolenia polecamy?

1. Komunikacja i praca w zespole

Szkolenie dla pracowników z komunikacji i pracy w zespole to podstawa skutecznej pracy. Kształcenie umiejętności miękkich jest niezwykle ważne, ponieważ umożliwia realizację projektów w pozytywnej i wspierającej atmosferze.

Zalety szkolenia

 • zdobycie wiedzy o różnych rodzajach osobowości,
 • nabycie umiejętności słuchania, a nie tylko mówienia,
 • możliwość bliższego poznania współpracowników,
 • pogłębienie wiedzy o sobie samym,
 • większe zrozumienie dla inności,
 • poprawa motywacji do pracy.

Cele szkolenia

Efektywna komunikacja w zespole łączy pracowników. Angażuje do pracy i wspiera tworzenie zdrowych relacji. Komunikacja i praca w zespole to szkolenie, którego zwykle głównym celem jest samopoznanie i rozwój interpersonalny.

Jak takie szkolenie wpłynie na doskonalenie kadry pracowniczej?

Szkolenie z komunikacji i pracy w zespole poprawi relacje i nauczy budowania skutecznych komunikatów, które będą dopasowane do rozmówcy. Pomoże też zintegrować grupę i rozwinąć umiejętności interpersonalne.

doskonalenie kadry pracowniczej

2.Efektywne zarządzanie czasem

Zarządzanie czasem i personelem to obowiązki managerów, ale nie tylko. Dzięki umiejętności planowania, rozpisywania zadań na prostsze elementy i podstawowe kroki, ustalanie terminów ich realizacji itd. każdy pracownik może polepszyć swoje wyniki i poprawić efektywność.

Zalety szkolenia

 • wyższa efektywność pracowników,
 • lepsza kontrola nad zadaniami,
 • poprawa jakości i szybkości przekazywania informacji,
 • osiągnięcie założonych celów w optymalnym czasie.

Cele szkolenia

Głównym celem szkolenia z umiejętności efektywnego zarządzania czasem jest poprawa wydajności i produktywności pracowników. Na szkoleniu kadra pracowników nauczy się, jak mądrze i rozsądnie gospodarować czasem, planować pracę swoją i innych pracowników.

Jak takie szkolenie wpłynie na doskonalenie kadry pracowniczej?

Nowoczesne metody zarządzania czasem to ciekawe praktyki, dzięki którym łatwiej jest dążyć do celu. Opracowane przez zespoły doświadczonych specjalistów metody ułatwią pracownikom ustalanie priorytetów i maksymalne wykorzystywanie dostępnych zasobów do realizacji powierzonych zadań.

jak prowadzić szkolenia

3. Kurs Microsoft Office

Pakiet Microsoft Office to obecnie standardów wśród pakietów biurowych, które wykorzystuje się w pracy, a także w życiu prywatnym. Popularny Microsoft Office to pakiet kilku aplikacji o zróżnicowanym charakterze. Umiejętność ich wykorzystania jest niezbędna do wykonywania obowiązków na wielu stanowiskach niezależnie od branży, a nawet typu i charakteru pracy.

Zalety szkolenia

 • nabycie umiejętności formatowania tekstu,
 • nabycie umiejętności pracy z tabelami,
 • nabycie umiejętności tworzenia prezentacji,
 • nabycie umiejętności przekazywania informacji w ciekawej, multimedialnej formie,
 • umiejętność tworzenia przyjaznego dla oka wyglądu grafów, dokumentów, prezentacji.

Cele szkolenia

Praktyczna znajomość korzystania z narzędzi dostępnych w pakiecie Microsoft Office to poszukiwania na rynku umiejętność. Doskonalenie kadry pracowniczej z obsługi pakietu wspomoże prace biurowe w wielu działach, ułatwiając i przyspieszając wykonanie wielu zadań.

Jak takie szkolenie wpłynie na doskonalenie kadry pracowniczej?

Szkolenia, na których kadra pracowników pozna tajniki wykorzystania MS Office podnoszą kompetencje cyfrowe, niezbędne obecnie na rynku. Ciekawe funkcje i narzędzia pakietu pozytywnie wpłyną na umiejętność swobodnego korzystania z zakupionych aplikacji lub tych dostępnych online.