Akcesoria erotyczne – nowości

Chcąc zapewnić sobie odrobinę przyjemności Polacy coraz chętniej sięgają po produkty oferowane w sex shopach.

Sex przestaje być tematem tabu co pozwoliło branży erotycznej znacznie się rozwinąć. Obecnie możemy cieszyć się łatwym dostępem do różnorodnych produktów, których jeszcze kilka lat temu nie było w sprzedaży. Możemy korzystać z różnorodnych wibratorów oraz innych rodzajów gadżetów erotycznych, które będą w stanie zapewnić na maksymalną przyjemność. Na rynku nie brakuje również oryginalnych i nieco szalonych pomysłów, które są w stanie zapewnić doznania dwóch kochanków na odległość. Nawet jeśli na codziennie nie korzystamy z aż tak odważnych rozwiązań warto śledzić pojawiające się trendy – być może znajdziemy produkt, którego funkcjonalność będzie w stanie zmienić nasze życie ?

Przyjemność na odległość

Wyjątkowo innowacyjnym rozwiązaniem, które zostało wprowadzone do sprzedaży są zabawki, które mogą być wykorzystywane przez dwie osoby jednocześnie. Rozwijającą się obecną firmą, która proponuje tego typu sprzęty jest Remote Pleasure. W ofercie znajdują się różnego rodzaju wibratory oraz sztuczne pochwy, które mogą być jednocześnie wykorzystywane przez parę po podpięciu przez kabel do komputera. W ten sposób nawet osoby znajdujące się w ogromnym odległościach od siebie mogą odczuwać intensywność doznań swojego partnera w pewien sposób zastępując sobie tradycyjną masturbację. Mniej oryginalnym, ale jednocześnie wyjątkowo skutecznym rozwiązaniem może być zastosowanie wibratorów sterowanych przez aplikację. W ten sposób gadżetem, który posiada kobieta może sterować jej partner znajdujący się w znacznej odległości. Tego typu rozwiązanie może być świetnym urozmaiceniem tradycyjnych pieszczot oraz doskonałą podstawą do gry wstępnej.

Szczególnie wibratory mogą posiadać nowoczesne funkcje ze względu na możliwość wkomponowania w nie elektroniki. Duży ich wybór znajdziemy w sklepie eRozkosz – internetowej platformie sprzedażowej.

Feromony i lubrykanty

Polacy chętnie sięgają po różnego rodzaju perfumy bądź feromony, które są w stanie pozytywnie zadziałać zarówno na partnera jak i na nieznajomą osobę. Obecnie coraz więcej firm decyduję się na produkcję feromonów, które swoim intensywnym działaniem skutecznie rozbudzą zmysły każdego. Z tego typu rozwiązania mogą skorzystać zarówno mężczyźni i kobiety dodatkowo niektórzy producenci oferują perfumy o w jednej linii zapachowej przeznaczone dla obu płci. Firmy z branży erotycznej skupiają się również na poprawieniu składu i działania lubrykantów. Możemy zakupić wyjątkowe produkty wzbogacone w naturalne ekstrakty, które są niemal identyczne ze śluzem jaki wytwarza kobieta. Tego typu produkty świetnie sprawdzą się zarówno w nowym jak i wieloletnim związku. Produkowane obecnie lubrykanty są całkowicie bezpieczne, nie powodujące alergii ani uczuleń oraz wyjątkowo łatwo się spłukują. Ciekawym urozmaicenie mogą być również jadalne farby do ciała o smaku czekolady. Intensywny zapach pozytywnie wpłynie na atmosferę w łóżku przynosząc maksymalną satysfakcję. Ze względu na wzrost świadomości społeczeństwa odnośnie ochrony środowiska i ekologii producenci gadżetów erotycznych zauważając ten trend starają się stopniowo wprowadzać naturalne produkty również w swojej branży.