Kto może zostać Dj?

wodzirej

Dj’em w zasadzie może zostać każda osoba, która jest z natury ekstrawertykiem, co znaczy, że lubi, a wręcz uwielbia przebywać wśród ludzi. Osoba będącą duszą towarzystwa świetnie sprawdzi się w tej roli. Idealny kandydat powinien umieć nie tylko zabawić cała publiczność, w każdym wieku ale i zapanować nad wszystkimi znajdującymi się na parkiecie osobami. Powinien być to ktoś, kto urzeknie gości swoją charyzmą i taktem. Na to stanowisko absolutnie nie nadaje się osoba nieśmiała. Dużym ułatwieniem w wyborze naszego Dj jest posiadanie wielu znajomości. Wtedy nie musimy trudzić się wyszukując odpowiedniej dla nas osoby w Internecie – ktoś nam zawsze może ją polecić. Zawsze sami możemy poprosić znanego nam Dj, który według nas świetnie nadawałby się na zabawę, którą organizujemy.

Jeden Dj wystarczy ?

Dj zazwyczaj występuje solo, poprowadzenie wesela przez jedną osobę to żaden problem. Wszystko jednak zależy od pomysłów organizatora imprezy. Dj również może zajmować się zabawianiem tańczących osób oraz oprawą muzyczną, i sprawnie łączyć swoje dwie role. Dobry DJ poradzi sobie ze wszystkim, jednak w momencie gdy liczba gości jest zbyt duża, a sama impreza podzielona na dwie sale, warto zatrudnić dodatkowe osoby do oprawy muzycznej.

Najważniejsze cechy Dj’a

dj na wesele poznań

Cechą Dj na wesele zapewne będzie pewność siebie. Jest to najważniejsza cecha, jaką może posiadać dusza towarzystwa. Bystrość – jeżeli pewien element nie powiedzie się według jego planu – bystry osoba zawsze znajdzie wyjście z takiej sytuacji i będzie umiał obrócić wszystko w żart albo szybko zorganizować nową zabawę lub wpaść na inny, równie ciekawy pomysł, żeby tylko zabawić gości. Szybkość i umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji – dj powinien posiadać te dwie ważne cechy – dzięki temu będzie on umiał zapanować nad każdą sytuacją i zmianą, jaka się pojawi w trakcie prowadzenia przez niego zabawy. Poczucie humoru jest oczywiste – musi mieć wyrafinowany żart, ponieważ o to chodzi w całej zabawie. Niebanalne pomysły na zajęcie gości zarówno starsze osoby, dzieci, dorosłych i nastolatków, jest wielką umiejętnością, ponieważ zazwyczaj jest tak, że do każdej grupy wiekowej przemawia co innego.