Dlaczego serwisować auto u mechanika dedykowanego?

Serwisowanie samochodów to jeden z warunków jego długoletniej sprawności. Możemy takiego zabiegu dokonać w zwykłym warsztacie albo warsztacie dedykowanym. Warto zastanowić się nad serwisem dedykowanym naszej marce. Miejmy na uwadze, że nie wszystkie serwisy dedykowane są tym samym autoryzowane. To bardzo istotny, lecz mało znany fakt. Serwisy dedykowane, ale nie autoryzowane są bardzo często ekonomiczniejszą opcją, nie odstępującą jednocześnie profesjonalizmem i jakością usług.

Co możemy zrobić w dedykowanym serwisie?

Serwisy samochodowe dedykowane marce Ford zajmują się kompleksowo obsługą pojazdów tej marki. Możemy oczekiwać zarówno wsparcia mechanika samochodowego, jak i serwisować klimatyzację samochodową, ogumienie. Zrobić przegląd okresowy, przy pomocy diagnostyki komputerowej zlokalizować problem pojawiający się w samochodzie. A także dokonać chip tuningu, detailingu czy dobrać dedykowane akcesoria.

Czym różni się serwis dedykowany od zwykłego serwisu samochodowego?

Podstawową różnicą jest wykształcenie pracowników. W zwykłych serwisach samochodowych pracownicy są oczywiście  odpowiednio technicznie przygotowani, jednak na zbliżonym poziomie w zakresie różnych marek. Wybierając się do serwisu dedykowanego mamy pewność, że pracują tam specjaliści znający się dokładnie na wybranej marce. Zawężone pole wiedzy pozwala na poszerzenie specjalistycznych aspektów. Dlatego możemy oczekiwać szerokiej wiedzy od mechanika serwisu dedykowanego.

Serwisy dedykowane korzystają z podzespołów, które zostały wyprodukowane do naszego modelu samochodu, które zapewnią doskonałą pracę silnika. Możemy mieć więc pewność, że udając się do serwisu dedykowanego — części zamontowane do naszego samochodu są mu dedykowane. Ponadto wiedza mechaników wyspecjalizowanych w konkretnej marce pozwala na dobranie takich części, które są najwytrzymalsze dla danego modelu.

Czy w serwisie dedykowanym będzie drogo?

nieautoryzowany serwis fordUdając się do serwisu dedykowanego autoryzowanego możemy spodziewać się wysokich cen, ponieważ samo utrzymanie takiego salonu jest rzeczą kosztowną, ponadto marki muszą kontrolować ceny swoich usług. Cenniki serwisów dedykowanych są znacznie przystępniejsze od serwisów autoryzowanych, a usługi, które zapewniają, są na tym samie poziomie jakościowym. Wizyta w serwisie dedykowanym, to najlepszy wybór, w którym profesjonalizm i idzie w parze z dobrą ceną. Cennik konkretnych usług jest skorelowany z modelem i rocznikiem naszego samochodu. Dodatkowo serwisy dedykowane podchodzą do swoich klientów indywidualnie. Wybierając pakiet usług ceny są elastyczne. Dlatego warto udać się do serwisu, ustalić z pracownikiem, co chcemy w samochodzie naprawić lub ulepszyć i uzgodnić cenę.

Jak wybrać serwis dedykowany?

Jeżeli jesteśmy fanami marki Ford — warto zapytać się znajomych, którzy również lubią tę markę. Możemy też wyszukać potrzebnych informacji z w internecie. Ford to wdzięczna marka, która doczekała się w Polsce wielu serwisów dedykowanych. Po wyszukaniu serwisu — warto sprawdzić, jaką cieszy się popularnością.

Serwisy dedykowane Forda zapewniają kompleksową obsługę tych samochodów. Możemy nie tylko naprawić nasz pojazd, ale też przeprowadzić jego diagnostykę czy stuningować. Odwiedzając serwis dedykowany możemy spodziewać się profesjonalnej, wykształconej obsługi, która podchodzi do samochodów marki Ford z pasją i zaangażowaniem. W ten sposób zyskujemy gwarancję, co do doskonałej realizacji wykupionej przez nas usługi. Dbając o profesjonalną pielęgnację naszego samochodu zapewnimy mu długoletnią sprawność. Serwisy dedykowane Forda, to ekonomiczne rozwiązanie. W dodatku możemy liczyć na sympatyczną i profesjonalną obsługę. Po naprawie auta, zastanówmy się, czy chcemy w jakiś sposób udoskonalić nasz model. Serwisy dedykowane umożliwiają również wymianę ogumienia czy nabicie klimatyzacji.Serwis ford