Dlaczego warto wybrać garaż w standardzie PREMIUM od CGT?

Blaszane garaże, zwykle nazywane po prostu blaszakami mają szereg zalet. Po pierwsze są łatwe w montażu i nie wymagają pozwolenia na budowę. Po drugie, można kupić je jako gotowe produkty i to za bardzo atrakcyjną cenę. By takowy garaż był jednak trwały, solidny i funkcjonalny warto postawić na firmę, która zna się na rzeczy. Taką, jak CGT  – Konstrukcje Stalowe.

CGT – Konstrukcje Stalowe, jako przykład profesjonalizmu i estetyki wykonania

CGT – Konstrukcje Stalowe wyróżnia przede wszystkim totalna elastyczność produktowa. To oznacza, że firma daje klientowi wybór, co do wymiaru konstrukcji, spadu dachu, rodzaju bramy, ewentualnych drzwi dodatkowych i otworów okiennych, a także rodzaju blachy i nit. Zainteresowany może zgodnie z własnymi potrzebami i oczekiwaniami stworzyć tu produkt szyty na miarę.

Wysoka jakość i estetyka wykonania, to kolejne cechy wyróżniające firmę. W trosce o wszystkich klientów przedsiębiorstwo wdraża bowiem wyłącznie rozwiązania najwyższej jakości. Dba o detale i stawia na szczególną staranność każdego wykonania. Jako producent tego typu rozwiązań, firma oferuje też produkty w korzystniejszych cenach, niż zwykli pośrednicy. Gwarantuje również montaż, i to w cenie produktu. Co więcej, za całość klient płaci dopiero w dniu montażu. To spore ułatwienie, tym bardziej, że kwotę możemy spłacać w ratach. Wszystko zależy tu od warunków na jakich zdecydujemy się nawiązać współpracę.

Poza tym CGT oferuje szeroką gamę produktów standardowych, a więc garaży blaszanych, bram garażowych, wiat czy domków ogrodowych. W ofercie znajdują się też kojce dla psów, no i oczywiście schowki budowlane czy pomieszczenia gospodarcze. Jeśli chodzi o popularne blaszaki, a więc blaszane garaże, firma proponuje kilka rozwiązań, a wśród nich garaż PREMIUM. Pozycję na którą warto zwrócić uwagę, gdy ma się szczególne wymagania.

Dlaczego warto wybrać garaż w standardzie PREMIUM od CGT?

Jak już zostało wspomniane, produkt na który warto zwrócić uwagę w ofercie CGT – Konstrukcje Stalowe stanowi z całą pewnością garaż w standardzie PREMIUM. Dlaczego? Ponieważ jego konstrukcja w całości wykonana jest z profili zamkniętych, tak zwanych kwadratowych rur. To sprawia, że całość jest o wiele bardziej sztywna i wytrzymała na obciążenie. W porównaniu do zwykłych, klasycznych blaszaków mamy więc produkt solidniejszy, mocniejszy i bardziej funkcjonalny.

Co więcej, takie rozwiązanie zapewnia nam nity w kolorze RAL, a więc takie, które dopasowanie są do określonego koloru blachy. Poza tym, sama blacha również dostępna jest w wybranej przez nas barwie. Produkt wyróżnia też obróbka blacharska narożników i dachu, oraz zamki ryglujące z klamką i wkładką patentową. Niezaprzeczalnym walorem garażu PREMIUM wykonanego z blachy drewnopodobnej jest również to, że wygląda on jak garaż drewniany. Gdy zależy nam na kwestiach estetycznych, tego typu garaż z całą pewnością stanie na wysokości zadania.

Dodatkową zaletą garażu PREMIUM jest też to, że jest on łatwy do ocieplenia od wewnątrz. Co więcej, od środka można go też wyłożyć blachą. Wówczas zyskuje on powierzchnię, którą łatwo zmywać. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne, gdy w montowanym garażu chcemy urządzić warsztat, zakład produkcyjny czy drewutnię. Ocieplenie za pomocą styropianu, a następnie otynkowania da z kolei wrażenie budynku murowanego.

Jak widać, produkt PREMIUM ma bardzo dużą ilość zalet. Wniosek? Gdy zdecydujemy się na zakup właśnie jego, na pewno się nie zawiedziemy.