Idealne mieszkanie pod Wrocławiem

Wrocław

Czy podmiejska okolica jest odpowiednim miejscem, by planować w niej życie? Okazuje się, że tak. Trzeba tylko starannie wybrać miejsce i mieć na uwadze kilka szczegółów. Przyglądając się możliwościom, jakie daje choćby Wrocław i jego obrzeża, nie sposób pominąć Kiełczowa. Dlaczego?

Z pewnością dlatego, że podmiejski Kiełczów, to okolica szczególnie zazieleniona. Co więcej, w społeczności którą tworzy, sąsiedzi są bardziej zintegrowani. Wszystko przez mniejszą ich ilość, a więc szybciej i trwalej rozwijające się więzi. Niezaprzeczalnym atrybutem tego miejsca jest również sama inwestycja, która na jego terenie powstaje, ale do rzeczy…

Idealne mieszkanie pod Wrocławiem

Idealną propozycją dla osób poszukujących własnego mieszkania pod Wrocławiem może być prężnie rozwijająca się inwestycja w Kiełczowie – alejalawendowa.pl Przestronne i jednocześnie nowoczesne mieszkania z ogródkiem pod Wrocławiem powstają tam bowiem w ramach II etapu rozbudowy kameralnego osiedla.

Aleja Lawendowa jest to pięć budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, które stanowią dwu lokalowe inwestycje. Pierwsze piętro i parter zajmuje więc jeden apartament, a drugie piętro i poddasze kolejny. Jedynie budynek E jest typowym domem jednorodzinnym. Warto wspomnieć, że wszystkie dolne mieszkania w ramach omawianej inwestycji mają swój własny kawałek zieleni w postaci ogródka, natomiast apartamenty nad nimi – balkony. Obydwa z kolei mają wyprowadzone podłączenia do kominków, a także przynależne im miejsca parkingowe. Bez względu na to, do dyspozycji mieszkańców oddane będą jednak także garaże, które można dodatkowo zająć.

I co najważniejsze -lokale oddawane będą w stanie deweloperskim, a to oznacza, że wyposażone zostaną w nowoczesne kotły gazowe, grzejniki i osprzęt elektryczny. Koniec trwającej cały czas budowy przewidziany jest na IV kwartał 2019 roku, czyli jego końcówkę.

Zalety podmiejskiego Kiełczowa

Już same powstające w nim mieszkania i domy sprawiają, że Kiełczów staje się bardzo popularny. To, co przemawia na jego korzyść, to jednak przede wszystkim bliskość miasta, zielona okolica i rozbudowująca się sieć atrakcji i placówek.

Pierwszym i najistotniejszym plusem podmiejskiego Kiełczowa jest fakt, że rozbudowująca się na jego trenie inwestycja znajduje się zaledwie 10 kilometrów od serca Wrocławia, a więc wrocławskiego rynku. To sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, by mieszkańcy mogli jednocześnie cieszyć się spokojną okolicą do życia, ale i możliwościami pracy czy nauki w dużym mieście. Tym bardziej, że przy ulicy Wilczyckiej, a więc głównej drogi Kiełczowa, znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Ci, którzy wolą jednak, by rytm dnia ich dzieci toczył się wyłącznie poza miastem skorzystać mogą z oferty oświatowej dostępnej na miejscu. W bezpośrednim sąsiedztwie Alei Lawendowej znajdują się bowiem nie tylko dwa przedszkola, ale również szkoła podstawowa i publiczna przychodnia zdrowia. Na miejscu można też zrobić zakupy czy zjeść posiłek poza domem – blisko jest do marketów typu Biedronka, jak i punktów gastronomicznych i usługowych.

W odległości mniej więcej jednego kilometra skorzystać można z kolei z boiska z nawierzchnią do piłki ręcznej i koszykówki lub kortu tenisowego. Kiełczów daje więc szereg możliwości uprawiania ulubionych sportów. Zielona okolica sprzyja natomiast spacerom, jodze na świeżym powietrzom, piknikom czy po prostu tak modnemu ostatnimi czasy joggingowi.

mieszkanie pod wrocławiem

Kilka słów o inwestorze

Jeśli poważnie myślimy o Kiełczowie, warto zapoznać się na koniec z kilkoma szczegółami na temat samego inwestora aleja lawendowa Na stronie doszukać możemy się więc informacji, że głównym inwestorem całego projektu jest Opty-Dom Development, który od 2007 roku oddał do użytku 24 apartamenty willowe i 26 mieszkań przy ulicy Agrestowej. To oznacza, że firma ma już spore doświadczenie na rynku nieruchomości. Dodając do tego 44 mieszkania do tej pory oddane przy samej Alei Lawendowej, sprawa ma się jeszcze jaśniej. Co więcej, przedsiębiorstwo zapewnia też załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania, a także pomoc w uzyskaniu kredytu. Podsumowując – profesjonalizm, doświadczenie i służenie radą, mamy więc tutaj niejako w pakiecie z nowoczesnym, przystępnym cenowo lokalem.