Jak sprawdzić jakie produkty oferuje Oriflame?

Kosmetyki Oriflame cieszą się dziś popularnością wśród fanów dobrej pielęgnacji i kosmetyków do makijażu na całym świecie. Popularność marki nikogo jednak nie dziwi – Oriflame od lat stawia na produkty wysokiej jakości, oferujące kompleksową pielęgnację skóry i włosów, a także produkty takie jak perfumy czy kosmetyki kolorowe konkurujące jakością i różnorodnością z produktami dostępnymi w sieciowych drogeriach. W jaki sposób sprawdzić jednak jakie produkty są dostępne w ofercie Oriflame i jak złożyć na nie zamówienie? Oto szybki poradnik jak korzystać z katalogów Oriflame.

Katalog papierowy – metoda tradycyjna, ale niezawodna

zdjęcia: gierzkiewicz.pl

Kiedy Oriflame zaczynało swoją przygodę ze światem kosmetycznym i wkraczało na rynek z coraz szerszą ofertą produktową, sposobem marki na dotarcie do swoich klientek był wydawany co trzy tygodnie katalog przedstawiający pełną ofertę i promocje obowiązujące w danym okresie sprzedażowym. System ten pozostał niezmieniony do dziś, a oferta marki, choć znacznie bogatsza i bardziej rozbudowana, w dalszym ciągu obowiązuje na podstawie zmienianych co trzy tygodnie katalogów. Aby go otrzymać, wystarczy skontaktować się z jedną z wielu konsultantek operujących na terenie każdego miasta w Polsce i w wielu krajach poza nią. Jak znaleźć konsultantkę? Najłatwiej oczywiście popytać wśród znajomych – ktoś z pewnością jakąś zna, jednak jeśli sposób ten się nie powiedzie, możesz wypróbować wyszukiwarki konsultantów na stronie internetowej marki.

Katalog internetowy Oriflame

Skoro o sieci mowa, Oriflame oferuje od dłuższego już czasu możliwość przeglądania obowiązującego katalogu online, z poziomu dowolnej przeglądarki na Twoim komputerze, tablecie czy smartfonie. Opcja ta pozwala nie tylko znacznie szybciej dotrzeć do interesujących Cię produktów i promocji, ale też na bieżąco śledzić zmieniające się ceny produktów i polować na specjalne okazje i rabaty. Jak zamawiać? Jeśli znajdziesz interesujący Cię produkt, możesz spisać jego dane i podać go jednej z wielu konsultantek marki lub złożyć zamówienie w sklepie internetowym marki. Opcja ta wymaga co prawda samodzielnego opłacenia przesyłki i w wielu przypadkach odbioru zamówienia w jednym z wielu punktów dostawy, jednak dla wielu osób opcja taka okazuje się być najbardziej komfortowa. Fakt, że marka wprowadziła tego typu rozwiązanie jest najlepszym dowodem na to, że nawet marki katalogowe idą z duchem czasu i chcą zaoferować swoim klientom pełną dostępność do produktów o każdej porze dnia.

Specjalny dostęp do katalogów dla konsultantów Oriflame

Najłatwiejszym dostępem do aktualnego katalogu produktów Oriflame mogą pochwalić się bez wątpienia konsultantki marki. Rejestrując się w programie dla konsultantów zyskujesz dostęp do specjalnego panelu na stronie internetowej Oriflame, z którego poziomu możesz nie tylko przeglądać i zapisywać interesujące Cię produkty oraz składać zamówienia dla swoich klientów, ale też korzystać z licznych promocji i zniżek przewidzianych wyjątkowo dla konsultantów marki.

Ceny produktów w katalogu dla konsultantów są również o 20% niższe niż ceny w katalogu tradycyjnym, czego zasługą jest wyjątkowy sposób pracy konsultantów marki. Ci, składając zamówienia dla swoich klientów płacą za zamówienia mniej, a różnica w cenie stanowi ich wynagrodzenie za pracę z marką. Sposób ten pozwala na to, by to konsultant decydował o tym ile w miesiącu pracuje i ile na tym zarabia – bez presji ze strony liderów o osiągnięcie konkretnych wyników sprzedażowych czy w ogóle składanie zamówień. Zostając konsultantem masz więc nie tylko szansę na zakup kosmetyków w niższych cenach, ale też zarobienie na ich dystrybucji – nic dziwnego, że sieć konsultantów marki nieustannie się powiększa!