Kabina z HPL – idealna inwestycja w czasach pandemii

toaleta hpl

Odpowiednie wyposażenie meblowe obiektów użyteczności publicznej jest niezbędne, by zagwarantować użytkownikom pełen komfort.

Kabiny systemowe HPL są przeznaczone do pomieszczeń często uczęszczanych o podwyższonej wilgotności. Idealnie więc sprawdzają się w ekstremalnych warunkach i czasach, które wymagają sprawdzonych rozwiązań. Doskonale odpowiadają tym samym na potrzeby współczesnych projektów i przedsiębiorczych inwestorów.

Ich wytrzymałe i lekkie ścianki systemowe, nadadzą się do różnego rodzaju pomieszczeń. Jakich dokładnie? Dlaczego warto wybrać kabiny z HPL?

Dlaczego warto wybrać kabiny sanitarne HPL?

Wiele pomieszczeń w tym toalety publiczne z kabinami sanitarnymi obecne są we wszystkich lokalizacjach przeznaczonych na rozrywkę. Nie brakuje ich także w szkołach. Kabiny sanitarne to konieczny wydatek w przypadku basenów. W tym wypadku mogą być dodatkowo wyposażone w prysznice.

Dlaczego kabiny sanitarne są niezbędne? Stanowią najbardziej ergonomiczne zastosowanie na zagospodarowanie przestrzeni w obiekcie użyteczności publicznej. Duża ilość kabin pozwala na szybką i sprawną obsługę każdego użytkownika. Kolejki w oczekiwaniu na odświeżenie zdecydowanie się zmniejszają, co jest niezwykle ważne przykładowo w podróży.

Kabiny sanitarne zajmują przede wszystkim mniej przestrzeni. Metraż pomieszczeń ma duży wpływ na zagospodarowanie przestrzeni. Kabiny sanitarne HPL doskonale wpasują się w każde, nawet najmniejsze i niestandardowe pomieszczenie. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na wykorzystanie kabin systemowych w dowolny sposób. Dopasowanie kształtu i rozmieszczenie elementów do panujących warunków z produktami nie stanowi żadnego problemu.

Kabiny sanitarne różnią się specyfikacją i wyglądem, co pozwala na dobranie produktów idealnie do warunków panujących w danym pomieszczeniu i na danej przestrzeni.

Zalety tworzywa HPL

Stałe używanie kabin wymaga nadzoru i regularnego czyszczenia produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, produkowane są one z materiału HPL, które łatwo utrzymać w czystości. Nie trzeba będzie się dodatkowo martwić o higienę podczas pandemii.

Często systemy posiadają system delikatnego samozamykania, który umożliwia grawitacyjne domykanie drzwi oraz okucia wykonane ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Dzięki temu kabiny sanitarne można łatwo zdezynfekować, a tym samym dbać o zachowanie najwyższych standardów higieny.

toalety hpl

Kabiny HPL

Kabiny HPL są niezwykle odporne na uszkodzenia i wilgoć. Nie tracą swoich właściwości nawet mimo długiego wystawienia na działanie wilgoci. Dzięki odporności na zarysowania nie zniszczy ich żaden wandal, a dzięki temu pomieszczenie stale będzie wyglądało elegancko i schludnie. Dzięki temu nawet mimo upływu lat będzie robiło dobre wrażenie na odwiedzających.

Ponadto kabiny sanitarne i systemowe HPL uniemożliwiają rozwój bakterii i grzybów na jego powierzchni, dlatego kabiny wykonane z laminatu pozwalają na stosowanie ich nawet jako ścianki systemowe WC. Designerski wygląd ścianek sprawdzi się bez względu na rodzaj pomieszczenia, a ścianki ze szkła pokochają miłośnicy nowoczesnych i luksusowych wnętrz.

Gdzie najlepiej sprawdzą się kabiny sanitarne i systemowe?

Wyposażenie pomieszczeń w ścianki sanitarne i systemowe to idealne rozwiązanie do miejsc użyteczności publicznej, w których wysoka jakość i wytrzymałość pozwolą na użytkowanie ich przez długi czas. Szczególnie polecane są jako wyposażenie placówek oświatowych, urzędów, hoteli, galerii handlowych, obiektów sportowych, basenów i publicznych toalet.

Jesteśmy pewni, że to bardzo dobre rozwiązanie na wielu płaszczyznach, a tym bardziej jest to idealna inwestycja w czasach pandemii.