Nie masz pomysłu na sylwestra? Zobacz!

Noc sylwestrowa to chyba jedyna taka noc w roku, podczas której świętują wszyscy, bez względu na wiek, płeć czy status społeczny. Symboliczne pożegnanie starego i przywitanie nowego roku oznacza dla wielu świeży start, kluczowe postanowienia i szansę na całkowitą odmianę dotychczasowego życia. W bardziej przyziemnym wymiarze jest to jednak przede wszystkim noc dobrej zabawy, tańców, radości i rozrywki do białego rana. Podczas gdy jedni decydują się na spędzenie jej w domu, w gronie najbliższych lub organizują wraz ze znajomymi typową domówkę, inni wybierają się w świat, spędzając sylwestra w klubach, dyskotekach i na eleganckich balach. Te ostatnie, okraszone często dobrym winem i pięknymi strojami kojarzą się przede wszystkim z luksusem i wyższością, na którą niektórzy mogą pozwolić sobie jedynie raz do roku. Jakie miejsce na sylwestra wybierzesz w tym roku?

Wyjazd w góry, nad morze, a może sylwester w mieście?

Jednym z większych trendów pojawiających się każdego roku w okresie sylwestrowym są wyjazdy w ciekawe miejsca, z dala od domu i szarej codzienności. Wiele Polaków decyduje się w tym okresie odwiedzić Zakopane, Trójmiasto, Warszawę, Kraków. Każda z opcji ma oczywiście swój urok i gwarantuje niezapomniane wrażenia z nocy sylwestrowej, jednak wiele z nich oznacza zabawę w dużym tłumie, często na mroźnym powietrzu, w atmosferze nie do końca zachęcającej do spędzenia całej nocy na nogach. Co więcej, wyjazd w popularne turystycznie punkty kraju wiąże się z dużym wydatkiem na nocleg i wyżywienie, a często pogodzeniem się z kiepskimi warunkami zakwaterowania ze względu na brak miejsc. Choć więc nie można odmówić tego typu wyjazdom swoistej magii wieczoru, dla wielu osób nie sprawdzą się one jako pomysł idealny.

Bal sylwestrowy w wersji premium

Najbardziej pożądaną kiedyś formą spędzenia czasu w noc sylwestrową były bez wątpienia klasyczne bale organizowane przez luksusowe hotele. To właśnie w tę noc kobiety miały szansę założyć najpiękniejsze kreacje i wyjściową biżuterię, spędzić godziny na makijażu i u fryzjera, a panowie przywdziać smokingi i towarzyszyć swoim kobietom w imprezie rodem z klasycznego Hollywood. Dziś bale tego typu wracają do łask i cieszą się ponownie coraz większym zainteresowaniem ze strony dorosłych, którzy wolą bawić się na dobrze zorganizowanym przyjęciu w towarzystwie szampana, ekskluzywnej kuchni i doborowego towarzystwa. Motywy przewodnie tego typu imprez są dziś naprawdę różnorodne – od klasycznych bankietów, przez eleganckie bale, aż po doskonałą zabawę rodem z najlepszych wesel. Dlaczego jednak są wyborem lepszym, niż zabawa na świeżym powietrzu?

Na imprezie zorganizowanej w hotelu masz przede wszystkim pewność, że będziesz bawić się nie tylko w dobrym towarzystwie, ale i przy dobrym jedzeniu, najlepszej oprawie muzycznej i w atmosferze, z jaką należy witać nowy rok. To tu możesz zabrać swoją partnerkę, ale też zaprosić większe grono znajomych z pracy i poznać swoich współpracowników z zupełnie innej strony. Hotel to także szansa na miejsce noclegowe, które może przydać się tej nocy w najmniej spodziewanym momencie. Z możliwością przebrania się w pokoju, odetchnięcia po całym wieczorze zabawy czy wreszcie szansą na odrobinę intymności, hotele przewyższają każdą salę balową, dyskotekę czy imprezę na świeżym powietrzu o kilka klas.

Sylwester w hotelu Jasek to propozycja dla tych, którzy cenią zorganizowane imprezy na wysokim poziomie. Podczas nocy sylwestrowej poza doskonałymi warunkami do zabawy goście będą mieli okazję skosztować wyjątkowej kuchni.

A cena? Nawet w luksusowych hotelach nie jest tak wygórowana, jak popularne w ostatnich latach wyjazdy w góry czy nad morze. Przykładem może być tu wrocławski hotel Jasek, który w cenie 325 złotych od osoby i opcją dodatkowego rabatu za szybką rezerwację miejsca gwarantuje szampańską zabawę dla wszystkich gości, opatrzoną najlepszą muzyką i obsługą chętną do pomocy na każdym kroku. Dobra lokalizacja, wiecznie żyjące miasto i noc zakończona spektakularnym pokazem fajerwerków widocznych także z hotelu to wszystko, czego można życzyć sobie podczas wyjazdu na sylwestra. Czy jako członek lokalnej społeczności, czy też gość przyjeżdżający tu z drugiego końca kraju, na sylwestrze organizowanym w hotelu Jasek z pewnością poczujesz się wyjątkowo. Ta noc zasługuje na specjalne traktowanie!