Poznaj informacje na temat poszukiwań DJ’a na wesele

warto wybrać dja na wesele

Młodzi ludzie zdają sobie sprawę, że decydując się na ślub i wesele trzeba będzie wydać całe mnóstwo pieniędzy na ich organizację. Czy jednak jest jakiś sposób na to, by zaoszczędzić trochę gotówki, jeśli jest to jaki? Wiadomo przecież, że nie może on polegać na rezygnacji z odpowiedniego DJ na wesele (albo całkowitej rezygnacji z niego) czy z potraw.

Niższe koszta wesela – czy rzeczywiście da się oszczędzić?

Narzeczeni nie mogą także liczyć na to, że koszty z organizacją całej uroczystości zwrócą się w tak zwanych kopertach ofiarowywanych przez gości. Gdzie zatem można obciąć trochę kosztów? Po pierwsze na strojach. Panna młoda nie musi kupować najdroższej sukni ślubnej sprowadzanej z Ameryki, a i pan młody nie musi ślubować w najdroższym garniturze. Zawsze można skorzystać z wypożyczalni sukien ślubnych lub zwyczajnie odkupić używaną- jest na całe szczęście wiele miejsc oferujących ślubne odzienie z drugiej ręki. Inną formą oszczędności może być ograniczenie ilości gości weselnych do koniecznego minimum. Można zrobić wesele na ponad dwieście osób, ale po co skoro tak samo dobrze można się bawić w gronie osób najbliższych? wesele

Można także zabawę zorganizować w tańszym miejscu lub związek małżeński zawrzeć poza sezonem (poza okresem wiosenno-letnim), wtedy bowiem wiele miejsc oferuje specjalne zniżki. Istnieje także możliwość wynajęcia sali gimnastycznej lub remizy strażackiej- skorzystanie z tego typu lokali jest na pewno dużo mniej kosztowne niż w przypadku typowych sal weselnych. A czy jest jakakolwiek szansa na tym, by zaoszczędzić także na DJ’u na weselu? Zdania są podzielone z tego względu, że niektóre osoby uważają, że im niższa cena tym gorsza jakość. Niestety często tak jest. Dobry DJ, który jest świadomy swoich umiejętności i talentu przy organizacji wesel zazwyczaj oczekuje wysokiej zapłaty za swoje usługi. Przed podjęciem zatem jakiejś decyzji dobrze jest podpytać znajomych i podpatrzeć kilku DJ’ów podczas wesel i innych imprez. To umożliwi młodym poznanie jego umiejętności, a następnie skonfrontowanie ich z proponowaną ceną. Dobry DJ, taki jak wodzirej na wesele Darek z pewnością nie należy do tanich, ale z usług jakie oferuje naprawdę warto skorzystać.

Może okazać się tak, że znajdzie się jakiś didżej, który nie dość, że jest całkiem przyzwoity, to na dodatek nie jest zbyt drogi. Inną możliwością na zaoszczędzenie trochę pieniędzy jest organizacja zaproszeń. Nie trzeba bowiem kupować drogich blankietów, jeśli można samemu wykonać jakieś proste bileciki. Koszt na pewno będzie o wiele mniejszy, trzeba jednak liczyć się z koniecznością poświęcenia na to trochę swojego czasu. Jest jeszcze kilka możliwości na wydanie mniejszej ilości pieniędzy; można kupić tańszą wiązankę, nie trzeba wynajmować samochodu, a gdy ma się jakąś zdolną koleżankę, można ją poprosić o wykonanie ślubnej fryzury.

Zwyczajnie, trzeba ciąć tam gdzie się da i nie bać się tego. Wesele i ślub nie zależy od ilości wydanych pieniędzy, ale od panującej atmosfery i obecnych gości. Najważniejsze to być z osobami, które się kocha i których obecność jest miła młodym. Ważne także, jeśli ma się świadomość, że wesele będzie małe, żeby za bardzo nie mieszać towarzystwa. Podczas organizowania małych wesel ważne, aby zebrać osoby, które dobrze się znają oraz, które kapitalnie się ze sobą czują.