Rowery Kross Hexagon – nowe możliwości w dobrej cenie

Popularny rower górski czyli MTB jest ogólnym określeniem, które zawiera w sobie wiele różnych typów jednośladów. Bogatą ofertę rowerów MTB posiada polska firma Kross, działająca na rynku już od 1990 roku. Ogromny sukces odniosła przede wszystkim seria Kross Hexagon, której rowery są chętnie wybierane zarówno przez profesjonalistów jak i miłośników rekreacyjnych podróży. Czym cechują się rowery Kross Hexagon?

Kross Hexagon – rowery stworzone do górskich podróży

Rowery MTB w odróżnieniu od innych rodzajów jednośladów, cechują się znacznie większą wytrzymałością konstrukcyjną oraz ciężarem. Są stworzone do pokonywania dalszych odległości, a dzięki doskonałej przyczepności możliwe jest sukcesywne pokonanie nawet wyjątkowo trudnych ścieżek górskich. Dokładnie te cechy posiadają wszystkie rowery serii Kross Hexagon. Jednoślady marki Kross są świetnym przykładem połączenia w jednym produkcie możliwe najlepszych cech.  Największą zaletą modeli wchodzących w skład tej linii jest przede wszystkim wyjątkowa wygoda gwarantująca wysoki komfort jazdy nawet podczas długich podróży. Aspekt ten jest wyjątkowo znaczący dla osób, które rowery górskie kojarzą z otarciami, podrażnieniami i niedogodnościami podczas jazdy. Ponadto rowery Kross Hexagon zostały wyposażone w solidne hamulce V-brake, które zapewniają doskonałą siłę hamowania nawet na stromych zjazdach. Projektanci zadbali również o wysokiej jakości amortyzatory oraz dostosowane bieg, które bezbłędnie sprawdzają się nawet podczas jazdy po trudnych ścieżkach górskich.

Kross Hexagon

Kross Hexagon 6.0 – do kupienie w sklepie PM Bike.

W sezonie 2017 do serii rowerów dołączyły również modele z dużymi 29 calowymi kołami. Dzięki wprowadzeniu nowych modeli owej serii możemy zdecydować się zarówno na jednoślady wyposażone w koła 26, 27,5 i 29 calowe.

Wyjątkowy rower dla każdego dziecka

Marka Kross pomyślała również o naszych najmłodszych. Seria rowerów Kross Hexagon posiada do wyboru także różnorodne jednoślady zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Pod względem wyglądu są to małe odpowiedniki rowerów dla dorosłych – wyglądają profesjonalnie i sportowo. Rowery dla dzieci wykonane są z lekkiego aluminium, a niski przekrok umożliwia wygodne wsiadanie z zsiadanie. Siodełko jest regulowane dzięki czemu bez problemu dostosujemy jego ustawienie do wysokości dziecka.

W modelach dziecięcych zastosowano 18 biegów oraz tanie w eksploatacji hamulce V-brake.

Rowery MTB są zdecydowanie najlepszym wyborem dla dzieci. Dzięki nim maluchy mogą w bezpieczny sposób pokonywać trasy o różnych powierzchniach i stopniach trudności. W dziecięcych rowerach Kross Hexagon zastosowano podobne rozwiązania jak w  modelach dla dorosłych dlatego dziecko już od najmłodszych lat przyzwyczaja się do wykorzystywania danych technologii. Ceny rowerów dziecięcych są wyjątkowo przystępne i wahają się w granicach 900-1300 złotych w zależności od modelu.

Przystępna cena i wysoka jakość

Ogromną zaletą rowerów Kross Hexagon jest ich przystępna cena, która w połączeniu z wysoką jakością produktu sprawia, że są one chętnie kupowane zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. Ceny rowerów tej serii oscylują w zależności od modelu od 2 tysięcy do 18 tysięcy złotych. Decydując się na zakup w profesjonalnym sklepie zarówno stacjonarnym jak i internetowym możemy liczyć na spore promocje, dzięki którym nabędziemy wymarzony jednoślad w jeszcze niższej cenie.

Rowery z serii Kross Hexagon są tworzone z myślą o trudnych warunkach, dlatego nawet intensywna eksploatacja nie będzie stanowiła dla nich zbyt dużego obciążenia. Zakupiony jednoślad marki Korss będzie w stanie nam służyć nawet przez kilkanaście lat.