SKF, Lincoln, Mato – firmy wspomagające przemysł

skf i lincoln

Na przemysłowym rynku znajduje się kilku światowych graczy, których tradycje produkcyjne i badawcze sięgają początku XX wieku. Możemy wśród nich znaleźć takie marki, jak Mato, Lincoln czy SKF. Są to firmy, które dzięki swojej tradycji, ale równoczesnemu nowoczesnemu spojrzeniu na świat — wspierają przemysł czyniąc go polem do stałego odkrywania i udoskonalania.

Mato

Mato jest firmą produkującą akcesoria smarowe. Marka Mato GmbH & Co. powstała w roku 1906 i jest światowym graczem na rynku elementów do smarowania. Cieszy się niezwykłą popularnością ze względu na niekwestionowaną jakość i innowacyjność rozwiązań. Proponowany przez Mato asortyment jest niezwykle szeroki. Od Mato możemy zakupić akcesoria do dystrybucji środków ropopochodnych, czyli: smarów, olei czy też paliw płynnych. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe korzyści, które niesie korzystanie z szerokiego asortymentu firmy Mato. Mato posiada w swojej ofercie również opatentowane rozwiązania. Lube-Shuttle pozwala na ograniczenie wydatków związanych z aplikacją środków smarnych w jeszcze większym stopniu, niż było to możliwe dotychczas.

mato

SKF i Lincoln

Systemy centralnego smarowania SKF popularne są na całym świecie i pozwalają na wspomaganie przemysłu w niezawodny i niedościgniony przez innych graczy sposób. SKF założono w roku 1907 i jest producentem łożysk i innych podzespołów, uszczelnień, a także mechatroniki, usług i systemów smarowania. Co istotne w grupie SKF znajduje się również marka Lincoln, której historia sięga roku 1910. Warto nadmienić, że w latach 1915-1934 Lincoln wyprodukował pierwszą na świecie pompę do układu centralnego smarowania. Zaś 40 lat później — w latach 70-tych wdrożył pierwszy na świecie układ centralnego smarowania pojazdu. Od tego czasu wspomniane marki dynamicznie rozwijają się proponując swoim klientom kolejne sposoby wspomagania przemysłu. Zautomatyzowanie procesu smarowania, które zawdzięczamy marce Lincoln pozwoliło na niesamowity rozwój przemysłu. Od tamtej pory procesu smarowania maszyn dokonuje za nas specjalistyczny układ centralnego smarowania. Dzięki nowoczesnym technologiom jest on dodatkowo niezawodny i niezwykle oszczędny. Ponieważ nowoczesne, opracowane przez SKF układy centralnego smarowania wykorzystują minimum smaru w punktach smarowania jednocześnie zachowując najwyższą efektywność.

Jak znaleźć produkty marek SKF, Lincoln czy Mato?

Najlepszym sposobem na pozyskanie produktów z zakresu środków smarnych, akcesoriów i pomp oraz układów centralnego smarowania są firmy, które są dealerami tych marek. Warto więc zwrócić uwagę na strony firm takich jak Prooil, które kierują swoją ofertę do wszystkich gałęzi przemysłu zarówno do przemysłu ciężkiego, jak i spożywczego, kosmetycznego, a także maszyn budowlanych i wielu, wielu innych. Głównym celem takich firm jest zaspokojenie potrzeb klientów oraz doradztwo w poszukiwaniu rozwiązań, które łączą w sobie zastosowanie wysoce wyspecjalizowanych produktów do smarowania maszyn. Takie marki dbają o interesy swoich klientów i nieustannie umożliwiają zwiększanie zysków. Zawdzięczamy to wiedzy i podążaniu za nowościami w zakresie dziedziny przemysłu, jaką jest smarowanie maszyn.

Zastanawiając się nad markami, których podzespoły chcemy dobrać do naszych maszyn — zwróćmy uwagę na historię danego gracza i jego popularność. Nie od dziś wiadomo, że dobieranie podzespołów, z których korzystają gracze światowi — pozwala na wykonanie niesamowitego postępu w procesie optymalizacji działania maszyn. Marki takie jak Mato, Lincoln, SKF unowocześniają procesy i pozwalają na wdrożenie najnowocześniejszych technologii. Dzięki stałemu rozwojowi — mamy pewność, że marki wspomagają przemysł.