Szybki serwis dla wózków widłowych

wozek

Wiele firm opiera swoją działalność na wózkach widłowych. Bardzo często są niezbędne do funkcjonowania. Każdy, nawet najlepszy wózek może ulec awarii. Wtedy mamy odczynienia ze stratami dla całej firmy. Oczywiście zakłady posiadają swoich mechaników, całe działy techniczne. Nie zawsze jednak będą w stanie sprostać naprawie. Mogą nie mieć wystarczającej wiedzy do zlokalizowania problemu. Co zrobić w takiej sytuacji? Trzeba poszukać specjalistów w tej dziedzinie. Gdzie ich można znaleźć? W profesjonalnych serwisach wózków widłowych.

Szybka naprawa

W przypadku awarii wózka widłowego liczy się szybkość naprawy. Każda chwila przestoju generuje duże straty. Ważne jest też, aby naprawa była trwała. Nie chodzi nam przecież, aby wózek został zreperowany prowizorycznie, tak żeby tylko działał. Takie podejście zaowocuje jedynie kolejnymi usterkami i kolejnymi stratami. Dlatego też warto zgłosić się do serwisu. Mamy pewność szybkiego zrealizowania naszego zlecenia, o każdej porze. Dokonają napraw w miejscu, gdzie mieści się nasza firma. Jeśli nie jest to możliwe, serwisanci zapewnią transport do ich warsztatu. Szybkość i trwałość naprawy to podstawa.

widlak

Co wchodzi w skład oferty?

Jakie problemy z wózkiem będziemy mogli rozwiązać? Wybór czynności serwisowych jest ogromny. Można śmiało zacząć od kapitalnego remontu całego pojazdu. Jeśli na przykład mamy problem z samym silnikiem, tylko on może zostać oddany do remontu. Nie ważne czy jest spalinowy czy elektryczny. Zaczęliśmy od najpoważniejszych usterek. Oby było ich jak najmniej. Zdarzają się też problemy mniejszego kalibru, lecz narażające nas na takie same przestoje w pracy i straty. Mogą to być awarie skrzyni biegów, elementów dźwigowych, zawieszenia. Jak to ze sprzętem, wiele rzeczy może się zdarzyć. Na szczęście w serwisie znajdziemy radę na wszystkie te przypadki.

Nie tylko naprawy

Serwis wózków widłowych to nie tylko naprawy. Wiadomo, że konieczne są również wszelkiego rodzaju przeglądy. Chodzi tu na przykład o przeglądy wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego. Potrzebne są również przeglądy okresowe 200-500 MTH. Jeśli używamy wózka o napędzie elektrycznym, co jakiś czas musimy przeprowadzić diagnostykę baterii trakcyjnych. Udając się do dobrego serwisu, wszystkie te elementy znajdziemy w jego ofercie.

Na każdą awarię

Najlepiej by było gdyby nasz sprzęt działał zawsze bez zarzutu. Niestety nie możemy na to liczyć. Jeśli posiadany przez nas wózek widłowy jest na gwarancji, naprawę mamy zapewniona. Jeśli jednak gwarancja wygasła, musimy radzić sobie na własną rękę. W takiej sytuacji warto nawiązać współpracę z profesjonalnym serwisem wózków widłowych. Jego pracownicy dokonają wszelkich napraw szybko i ze znajomością tematu. W miejscu, w którym wózek jest użytkowany.

Zajmą się wszystkim, od drobnych usterek po kapitalny remont całego pojazdu. Zadbają też o okresowe przeglądy i konserwację. Dzięki temu nic nie zakłóci rytmu pracy naszej firmy i nie spowoduje strat finansowych.

Dla firm z dolnego śląska szukających wózków widłowych na wynajem polecamy firmę – E-Podnosniki.pl