Czym są sklepy KQS ?

sklepy KQS

Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że posiadanie sklepu internetowego umożliwi dotarcie do znacznie większej ilości klientów, a także rozszerzy działania danej firmy na znacznie większy obszar. Dzięki sklepowi internetowemu każdy może zapoznać się z informacjami odnośnie konkretnego przedsiębiorstwa i jednocześnie poznać jego asortymentem i zrobić w wygodny sposób nawet bardzo duże zakupy. Chcąc otworzyć swój sklep internetowy w pierwszej kolejności należy podjąć decyzję odnośnie odpowiedniego oprogramowania, które spełni wszelkie nasze wymagania.

Jakie korzyści przynoszą sklepy KQS?

Decydując się na oprogramowanie KQS można cieszyć się i bogatą funkcjonalnością, która pozwoli na wygodne zarządzania produktami i kontrolowanie sprzedaży. Sklepy KQS można dostosować do swojej działalności i w ustawieniach wybrać odpowiedni rodzaj sklepu. Tuż po instalacji ustawiony jest automatycznie sklep uniwersalny jednak w konfiguracjach można wygrać bardziej konkretny rodzaj sklepu. Do wyboru jest między innymi sklep komputerowy, księgarnia, antykwariat, sklep z oponami, drogeria, sklep odzieżowy, sklep z filmami, sklep z zabawkami czy częściami samochodowymi. Podczas wdrożenia sklepu KQS decydując się na bardziej konkretny rodzaj prowadzonej działalności np. sklep z oponami, możliwe będzie wprowadzenie dodatkowych cech podstawowych taki jak model, profil, średnica czy nośność danej opony co ułatwi proces zarządzania sklepu KQS i jednocześnie uporządkuje wszelkie produkty, a prowadzenie strony będzie znacznie bardziej czytelne i logiczne.

sklep kqs

Decydując się na skorzystanie z oprogramowania KQS do prowadzenia sklepu można liczyć na wiele zalet które się wiążą z tym wyborem. W sklepie KQS można z łatwością wprowadzić zmiany w wyglądzie i dostosować design i szatę graficzną w indywidualny sposób do określonych potrzeb. Każdy doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wchodząc na dany sklep internetowy jego wygląd znacząco wpływa na wrażenie odnośnie danej firmy dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich kolorów, ułożenia czy wybór czcionki napisów aby zainteresować potencjalnego klienta i zachęcić go do wykonania zakupów. Bardzo dużą zaletą jest fakt, że sklep KQS jest umożliwia wygodne i łatwe zarządzanie kategoriami produktów oraz zamówieniami wykonanymi przez klientów.

KQS.store daje możliwość utrzymania kontaktu z klientem i umożliwia wprowadzenie skutecznych działań marketingowych poprzez zarządzanie rabatami, bonami, promocjami bądź przez budowanie programów lojalnościowych i partnerskich co skutecznie może zachęcić klientów do skorzystania z asortymentu przedstawionego na danej stronie internetowej. Dzięki bardzo prostej obsłudze systemu wysyłania wiadomości można skutecznie utrzymać relację zarówno z jednym jak i z wieloma klientami jednocześnie. Ponadto sklepy KQS umożliwiają integracja wprowadzonych danych na np. fanpage na Facebooku bądź Instagramie przez co dodawane produkty będą automatycznie wstawiane na tablicę danych social mediów. KQS.store umożliwia również zaprojektowanie rozwiązań takich jak wyświetlanie dodatkowych informacji o danym produkcie lub wprowadzenie specjalnych filtrów co ułatwi klientowi poruszanie się po stronie internetowej i sprawi, że będzie mógł szybko i sprawnie znaleźć interesujący produkt i dowiedzieć się o nim wszystkich istotnych aspektów.

KQS – jak wygląda wdrożenie?

Wdrożenie sklepu KQS również nie sprawia większych trudności. Zazwyczaj wdrożenie składa się z kilku etapów. Pierwszym krokiem jest umówienie wdrożenia wytycznych projektu oraz ustalenie i wycenienie danego projektu. Po tym następuje praca informatyka, który przygotowuje wszelkie animacje i kody, które umożliwiają działanie sklepu po czym sklep jest testowany i sprawdzamy czy działa w odpowiedni sposób i dokonywane są ostateczne poprawki oraz korekty tak, aby sklep KQS w spełniał wszystkie wymagania klienta.