Jaką wybrać wypożyczalnię motocykli?

wypożyczalnia motocykli w Warszawie

W sytuacji, kiedy z jakiegoś powodu nie możemy skorzystać z własnego motocykla, chętnie decydujemy się na jego wypożyczenie. W naszym kraju – zwłaszcza w dużych i szybko rozwijających się miastach – oferta jest bardzo bogata. Wypożyczalnia motocykli to niewątpliwie najlepsza opcja dla osób czerpiących ogromną frajdę z jazdy jednośladem oraz dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na tak duży wydatek, jakim jest zakup własnej maszyny.  Szybkość i niezawodność tego typu środków transportu to przecież bardzo duży atut doceniany przez wszystkich miłośników pojazdów jednośladowych. Jeśli wciąż się zastanawiasz, czy warto skorzystać z profesjonalnej wypożyczalni motocykli to ten wpis jest dla Ciebie.

Różnorodna oferta wypożyczalni motocykli turystycznych

Jedną z ważniejszych zalet korzystania z wypożyczalni motocykli jest szeroka i różnorodna oferta dla wynajmujących jednoślady. Możemy więc wybrać coś według własnych potrzeb i preferencji. Zarówno miejski skuter lub motor, motocykl dla początkujących i bardziej zaawansowanych kierowców, ale także maszynę dostosowaną do pokonywania długich i często wymagających tras po całej Europie. Motocykle z wypożyczalni wyposażone są w kufry oraz nawigację. Objęte są także ubezpieczeniem OC, AC i pakietem Assistance. Kolejną z zalet wypożyczalni motocykli jest możliwość wynajmu długoterminowego, co zazwyczaj wiąże się z niższą opłatą za oferowany pojazd.

Decydując się na wynajem motocykla z wypożyczalni nie jesteśmy ograniczeni ani związani czasowo. Wymarzony pojazd możemy wynająć nawet na jeden dzień. Popularne wypożyczalnie jednośladów oferują także oferty wynajmu na weekend oraz tygodnie i miesiące.

wypożyczalnia motocykli bmw

Jakie rodzaje popularnych modeli jednośladów można wynająć w wypożyczalni?

Aby cieszyć się niezapomnianą przygodą podczas jazdy jednośladem wcale nie musisz być właścicielem motocykla. Korzystając z renomowanych wypożyczalni motocykli możesz spełnić swoje marzenie i doświadczyć zupełnie nowego komfortu jazdy. Oferta wypożyczalni jest bardzo urozmaicana zatem możesz dostosować wybór maszyny do swoich potrzeb.

Dlatego, jeśli masz zamiar pokonywać długie dystanse, warto zdecydować się na wybór modeli turystycznych. Motocykl turystyczny to maszyna stworzona do pokonywania odległych odcinków. Dzielą się one na trzy rodzaje – klasyczne, ciężkie i duże pojazdy idealne podczas wyprawy autostradą,  adventure stworzone do bardziej wymagających i trudnych tras oraz szosowo-turystyczne zbliżone do popularnych sportowych modeli tzw. „ścigaczy” cechujących się dynamiczną jazdą.

Wielbiciele dużych prędkości oraz sporej dawki adrenaliny na pewno postawią na motocykle sportowe lub wyczynowe. Modele sportowe są lżejsze oraz posiadają mocny silnik dostosowany do bardzo szybkiej jazdy.

wypożyczalnia motocykli turystycznych

Wypożyczalnia motocykli BMW– sposób na niezapomnianą przygodę jednośladem

Na rynku dostępne są także wypożyczalnie oferujące wynajem motocykli jednej konkretnej marki, na przykład BMW. BMW od lat słynie z produkcji klasycznych modeli turystycznych ze sportowym akcentem. Podobnie można powiedzieć o jednośladach z serii adventure, które od lat zaliczają się do najsłynniejszych modeli niemieckiego producenta. Wypożyczalnia motocykli jednej marki to wspaniałe miejsce dla wszystkich fanatyków znanych marek i nowych technologii.

Wynajem motocykla to nie tylko spora oszczędność w stosunku do zakupu własnego pojazdu, ale również ogromna wygoda i komfort dla wynajmującego.