Najlepsze miejsce do budowy mini-golfa

mini-golf

Mini-golf od lat jest ulubioną rozrywką wielu ludzi na całym świecie. Obecnie nowa generacja odkrywa zamiłowanie do tego sportu i nie bez powodu. To zabawne i spokojne zajęcie jest idealnym wyborem na niezobowiązującą randkę, rodzinny wyjazd, imprezę integracyjną w firmie lub dowolną inną okazję. Z tego względu coraz częściej stawia się je w hotelach, centrach handlowych czy innych atrakcjach turystycznych.
Jednak znalezienie najlepszej lokalizacji dla miniaturowego pola golfowego może być wyzwaniem. Powinno być to miejsce, które przyciągnie klientów. Ponadto lokalizacja wpływa na to, jak powinien wyglądać projekt. Ma on w końcu sprawić, że nasza działalność będzie się wyróżniała.

Sprawdź konkurencję

Jedną z pierwszych rzeczy, które powinniśmy sprawdzić jest to, czy w naszej okolicy są już takie atrakcje. To niezwykle ważne, ponieważ pole do mini-golfa ma na celu wyróżnienie nas na tle innych przedsiębiorstw.
Jeżeli hotel czy centrum handlowe w okolicy ma już taką atrakcję to nie znaczy, że sami powinniśmy z niej zrezygnować. Należy się jednak zorientować jak ona wygląda i przygotować naszą ofertę inaczej. Dzięki temu wyróżnimy się i zyskamy nowych klientów. Przykładem tego, że nawet na tle dużej konkurencji można odnieść sukces jest Myrtle Beach w Południowej Karolinie. Znajduje się tam ponad 50 pól do mini-golfa w promieniu 30 mil, a każde z nich kwitnie. Eksperci biznesowi twierdzą, że dzieje się tak głównie dlatego, że każde z nich oferuje wyjątkowe wrażenia.
Ponadto, gdy ludzie są na wakacjach (lub po prostu odpoczywają od stresu związanego z pracą, szkołą i obowiązkami), nie chcą jechać wielu kilometrów, aby znaleźć niedrogą i interesującą rozrywkę. Jest to szczególnie ważne dla osób z dużymi rodzinami, gdzie przygotowanie wszystkich na dalszą wyprawę jest czasochłonne.

Mini-golf w środku czy na zewnątrz?

mini-golf

Budową pól do mini-golfa zajmuje się Grupa Mobino.

Pole do mini-golfa możemy przygotować zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Kiedy zastanawiamy się nad lokalizacją, to podjęcie decyzji, gdzie ono będzie się znajdować jest decydujące. Każde rozwiązanie ma swoje zalety.
Pola golfowe na zewnątrz pozwalają cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu. Latem każdy z przyjemnością spędza czas na słońcu. Jest to też idealna atrakcja na ciepłe letnie wieczory. Co więcej zazwyczaj na zewnątrz łatwiej jest znaleźć odpowiednio dużo przestrzeni. Dodatkową zaletą takiej lokalizacji jest też to, że może być ona widoczna z drogi. Taki wyróżnik będzie dla naszego biznesu wspaniałym atutem marketingowym.
Lokalizacja pola do mini-golfa wewnątrz budynku też ma wiele zalet. Przede wszystkim umożliwia korzystanie z tej atrakcji niezależnie od pogody. Nawet jeżeli pada nasi klienci mogą świetnie się bawić pod dachem. W Polsce niezwykle istotne jest też to, że tor do mini-golfa w budynku nie musi być odśnieżany i możemy z niego korzystać nawet w naprawdę mroźne dni.

Lokalizacja mini-golfa przy naszym biznesie

Pole do mini-golfa to naprawdę wspaniała atrakcja. Z tego względu zazwyczaj otwiera się je, aby wzbogacić ofertę naszego biznesu. Na przykład mini-golf stał się coraz bardziej popularnym aspektem innowacyjnego projektowania udogodnień hotelowych. Zmęczeni podróżnicy i duże rodziny po prostu nie chcą jeździć po obcym mieście, by poszukiwać rozrywki. Dzięki polu do mini-golfa na miejscu zwiększamy przychody i zadowolenie klientów.
Ponadto mini-golf to świetny sposób na budowanie zespołu. Gdy współpracownicy opracowują najlepsze sposoby na pokonanie przeszkód na drodze, zwiększą współpracę i zaufanie.